logo sdm golgota

Wszystkich wiernych, w szczególności młodzież, zapraszamy 23 lipca na godz. 15.00 do Hali Sportowo-Widowiskowej „Łuczniczka” – Artego Arena. Właśnie tam rozpocznie się diecezjalne świętowanie XXXI Światowych Dni Młodzieży. Podczas Eucharystii biskup ordynariusz Jan Tyrawa dokona aktu posłania młodych diecezji bydgoskiej do Krakowa. Jest to grupa prawie dziewięciuset osób. Także podczas tego wydarzenia młodzi otrzymają darmowe bilety uprawniające ich do przejazdu specjalnym pociągiem z Bydgoszczy do Krakowa. Poza tym planujemy mały poczęstunek przygotowany przez Caritas Diecezji Bydgoskiej oraz koncert uwielbieniowy z udziałem zespołu Deus Meus, grającego muzykę chrześcijańską z gatunków soul, funk i reggae /ks. Dariusz Białkowski i ks. Waldemar Różycki/.