KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE

23 NIEDZIELA ZWYKŁA

Peregrynujący obraz Matki Bożej Pięknej Miłości będzie obecny – w tym tygodniu – w rodzinie Państwa Chmielowiec.

Kandydatów do bierzmowania /klasa VIII i szkoła średnia/ z rodzicami

zapraszam na spotkanie formacyjno-organizacyjne,

które rozpocznie się Mszą św. o godz. 19.00 w niedzielę 15 września w naszej świątyni.

1. Dzieci klasy III z rodzicami zapraszam na spotkanie organizacyjne dotyczące przygotowania do I Komunii św., dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.00 w naszej świątyni.

2. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy tradycyjnie w środę po wieczornej Mszy świętej o godz. 18.00.

3. Próby scholi Nutki Niepokalanej odbywają się w soboty o godz. 10.00, natomiast zbiórki ministrantów o godz. 11.30 w salce domu parafialnego. W najbliższą sobotę po spotkaniu formacyjnym wyjeżdżamy z ministrantami i kandydatami na rowerowy rajd. Przewidziany powrót ok. godz. 13.30.

4. Młodzież klasy VIII szkoły podstawowej i szkół średnich zapraszam z rodzicami na spotkanie rozpoczynające przygotowania do Bierzmowania, w przyszłą niedzielę 15 września, które rozpocznie się Mszą św. o godz. 19.00.

5. Wszystkim, którzy przez złożone dzisiaj ofiary włączyli się w pomoc na rehabilitację ciężko chorej pani Magdaleny Mateja składam serdeczne podziękowanie. Ufam, że zanoszone do Boga modlitwy i dzisiejszy gest – wrażliwych serc pełnych życzliwości – sprawią, że nasza parafianka pokona chorobę i wróci do najbliższych i do naszej wspólnoty parafialnej.

6. Osobom, które przygotowały kwiaty i odkurzyły podłogę dziękuję za przygotowanie naszej świątyni do niedzieli.

7. Nabywajmy i czytajmy przewodni „Przewodnik Katolicki”.

8. Wspólnocie Parafialnej, Darczyńcom, Sympatykom naszego kościoła, Solenizantom i Jubilatom, jak również przybyłym Gościom niech błogosławi Bóg Wszechmogący, a Matka Pięknej Miłości – Patronka naszej Diecezji – niech wyprasza potrzebne łaski.

ks. prob. Zdzisław Lahutta