NIEDZIELA BOŻEGO MIŁOSIERDZIA

1. Dzieci przygotowujące się do przyjęcia I Komunii św. zapraszam dzisiaj na Koronkę do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00 do naszej świątyni. Rodziców proszę o udział w modlitwie na placu przed kościołem. Pamiętajmy o maseczkach, dezynfekcji i zachowaniu dystansu. Po wspólnej modlitwie organizacyjne spotkanie z rodzicami.

2. Kandydatów do Bierzmowania zapraszam na spotkanie z próbą liturgiczną, w najbliższy piątek 16 kwietnia o godz. 18.30.

3. W tym ROKU RODZINY zapraszam rodziny na cykl spotkań, które odbywają się w każdą 4 sobotę miesiąca o godz. 18.00 w kościele pw. Świętej Trójcy w Bydgoszczy

4. Ewangelia Jezusa Chrystusa – Syna Bożego to przewodnia myśl przyszłej Niedzieli Biblijnej, podczas której odbędzie się Piąte Narodowe Czytanie PISMA ŚWIĘTEGO.

5. Osobom, które uczestniczyły w nowennie przed dzisiejszą Niedzielą Bożego Miłosierdzia dziękuję za dar modlitwy przeżywanej o godz. 15.00.

6. Zachęcam do nabywania „Przewodnika Katolickiego”.

7. Wszystkim Parafianom, przybyłym Gościom i Sympatykom naszego kościoła życzę czerpania łask ze źródeł Bożego Miłosierdzia, zdrowia, błogosławionego i spokojnego tygodnia oraz czułej opieki Matki Bożej Wniebowziętej.

Ks. prob. Zdzisław Lahutta