30 NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dzisiejsza Niedziela Misyjna rozpoczyna Tydzień Misyjny pod hasłem „Spotkaliśmy Jezusa więc głosimy”. Pragniemy w tym czasie wspierać – modlitwą i złożonymi ofiarami – Dzieło Misyjne Kościoła.

2. Spotkanie Duszpasterstwa Młodych odbędzie się dzisiaj o godz. 18.00 w domu parafialnym. Chętne osoby, które chcą pogłębić swoją relację z Panem Jezusem serdecznie zapraszam.

3. Nabożeństwa Różańcowe dla dorosłych i młodzieży odbywają się codziennie o godz. 17.30 /oprócz poniedziałku o godz. 7.30/, natomiast dzieci zapraszam na różaniec we wtorki i czwartki o godz. 17.00.

4. Grupę Różańcową Oddział Męski (GROM) zapraszam na spotkanie z wymianą tajemnic różańcowych w przyszłą niedzielę /31.10/ o godz. 16.oo, natomiast Żywy Różaniec Niewiast zapraszam w środę /3.11/ po wieczornej Mszy św. o godz. 18.00.

5. Karteczki do modlitwy za zmarłych w tzw. „wymieniankach” można składać w zakrystii.

6. W Uroczystość Wszystkich Świętych – 1 listopada – zostaną odprawione Msze św.: o godz. 9.00 dla wszystkich wyjeżdżających i o godz. 11.00 z procesją na naszym parafialnym cmentarzu.

7. Zakończyliśmy prace przy obróbce blacharskiej bramy z umieszczeniem aniołów na kolumnach i w najbliższym czasie przystąpimy do fugowania i ułożenia stopni wejściowych z kostką. Za składane ofiary na materiały i robociznę składam wszystkim Ofiarodawcom serdeczne Bóg zapłać.

8. Zachęcam do nabywania „Przewodnika Katolickiego”.

9. Parafiankom i Parafianom, Darczyńcom, Sympatykom naszego kościoła, Solenizantom i Jubilatom, jak również przybyłym Gościom dziękuję za nieustannie okazywaną życzliwość i niech rozpoczynający się Tydzień Misyjny zmobilizuje nas do modlitewnej aktywności wspierającej Dzieło Misyjne Kościoła.

Ks. prob. Zdzisław Lahutta