Jedenasta edycja ANIELSKIEGO BALU WDZIĘCZNOŚCI z rozdaniem ANIELSKICH TALENTÓW odbędzie się 3 lutego 2024 roku, tradycyjnie w Brzozie. Po krótkiej przerwie – na prośby Parafian i Gości – pragnę reaktywować naszą niepowtarzalną ZABAWĘ z perfekcyjną organizacją i niegasnącym powodzeniem (frekwencja zawsze przekraczała 100 par). Tegoroczny BAL wpisuje się w piękny JUBILEUSZ 100-LECIA NASZEJ WSPÓLNOTY PARAFIALNEJ. Zapisy już ruszyły do 20 stycznia. Koszt udziału 250 zł od osoby.
Tylko WSPÓLNIE MOŻEMY więcej podczas modlitwy, tworzenia, budowania i karnawałowej zabawy, w której do wzięcia udziału już dzisiaj serdecznie zapraszam. O atrakcjach nie wspomnę, bo one zawsze są niespodzianką a mały atrybut anielski /przyniesiony przez każdego uczestnika/ będzie miłym akcentem. Bądźmy razem i zróbmy „kolejny krok” do JUBILEUSZOWEGO DZIĘKCZYNIENIA, KTÓREMU PRZEWODNICZYĆ BĘDZIE BP KRZYSZTOF WŁODARCZYK 7 KWIETNIA 2024 O GODZ. 12.30 W NASZEJ ŚWIĄTYNI.