JUBILEUSZOWY 10 ANIELSKI BAL WDZIĘCZNOŚCI za nami. Ks. Proboszcz – podczas Gali Aniołów – wręczył 45 statuetek ANIELSKICH SKRZYDEŁ, będących znakiem WDZIĘCZNOŚCI DOBROCZYŃCOM za dzieło rozbudowy naszej świątyni i parafii, która od 10 lat działa w myśl zasady WSPÓLNIE MOŻEMY WIĘCEJ.

W czasie niepowtarzalnej i niezapomnianej zabawy, którą prowadził p. Krzysztof Filasiński, rozprowadzonych zostało 220 pierników /”serce za okazane serce”/, z których dochód został przeznaczony na rehabilitację p. Magdaleny Matei. Dokonaliśmy dobrego wyboru odpowiadając na proste pytanie: 5 czy 10? Pięć minut przeznaczonych na pomoc ma większą wartość niż dziesięć na współczucie. Oby tych minut przeznaczonych na okazywanie pomocy tym, którzy jej potrzebują było jak najwięcej !!!

Organizatorom, prowadzącym, wykonawcom, obdarowującym i obdarowanym, hotelowej obsłudze i wszystkim uczestnikom tegorocznej – z pewnością najlepszej – 10 edycji ANIELSKIEGO BALU WDZIĘCZNOŚCI – PRZYŁĘKI 2020 składamy serdeczne podziękowanie /Kościół naszym Domem/.