Dziękujemy naszej dziecięcej scholii, za wzruszający koncert pięknie zaaranżowanych pieśni o Matce i dla Matki, przeplatanych ciekawymi treściami poetyckimi…. /z wielu zaprezentowanych można poniżej przypomnieć sobie przynajmniej dwa/. Wszystkim obecnym Mamusiom dziękujemy za obecność i wspólne trwanie przy stole z rogalikami, ptasim mleczkiem i napojami  – zamiast symbolicznych kwiatków 😉

Kocham Cię Matko Chrystusa Pana 

Za to, żeś śliczna – Niepokalana…

Za to, że dobrze czynisz na świecie

Za to, że kochasz mnie swoje dziecię.

Piękne są kwiaty – lecz Tyś piękniejsza!

Jasne jest słońce – lecz Tyś jaśniejsza!

Dobrą jest mama – lecz Tyś najlepsza!

Umiłowana – Matko Najświętsza!

 

Na szerokim wielkim świecie

Są bogactwa niezbadane

Ale nigdzie nie znajdziecie

Skarbu, co zastąpi mamę.

Mama … zawsze będzie z Tobą

Czy w nieszczęściu czy też w biedzie

I jedyną jest osobą,

Która nigdy nie zawiedzie.

 

Drogie Mamy bardzo Was kochamy !!!