Grupa rowerowych pielgrzymów z Kaszub – licząca 37 osób – zmierzając na Jasną Górę pod przewodnictwem ks. Wojciecha, po modlitwie w naszej świątyni, została poczęstowana pysznym dwudaniowym obiadem (smaczny rosół i kotlety z surówkami i deserem) oraz skromnym dodatkiem na kolację w Mogilnie.
Na ręce Pani Elżbiety i Pani Urszuli składam serdeczne podziękowanie wszystkim osobom za piękne przyjęcie pielgrzymów, za dostarczone dary owoce, napoje i za umożliwienie podjęcia rowerzystów w szkole im. ks. Jana Twardowskiego.
Rozśpiewani Kaszubi z Grzybowa, Kartuz i Przodkowa dziękując za okazane serce, zapewnili o modlitwie przed tronem Matki i Królowej, zapowiadając się na przyszły rok. Dziękuję z serca za to, że w naszej parafii pamiętamy o pięknej tradycji: Gość w dom, Bóg w dom…