Od 24 marca rekolekcyjne konferencje /2 – minutowe/ będą umieszczane o godz. 8.00, 16.00 i 20 na Twitterze, Facebooku, kanale YouTube Episkopatu i na stronie www.episkopat oraz na kanale YouTube telewizji SalveNet.

O godz. 8.00 temat WIARY podejmie ks. Bogusław Kowalski, proboszcz parafii katedralnej. O NADZIEI o godz. 16.00 będzie mówił ks. Michał Dziedzic, diecezjalny duszpasterz młodzieży. Natomiast o MIŁOŚCI, o godz. 20.00 – ks. Marek Kruszewski, duszpasterz małżeństw i rodzin.

„Rekolekcje w kwarantannie” to tylko jedna z propozycji rekolekcji wielkopostnych online. Ogólnopolskie rekolekcje w TVP3 o godz. 20.40 poprowadzi od środy do piątku dominikanin o. Jacek Salij. Listę transmisji rekolekcji z całej Polski można znaleźć m.in. na stronie https://episkopat.pl/rekolekcje-transmisje/.