Wszystkie dzieci przygotowujące się do przyjęcia I Komunii św., proszę o udział wraz z rodzicami, a przynajmniej jednym z rodziców, w modlitewnym spotkaniu z Biskupem, w najbliższy piątek 2 marca o godz. 18.00. Z uwagi na potrzebę skupienia podczas modlitwy, zachęcam, aby dzieci zajęły miejsca w świątyni przy rodzicach. Po Mszy św. dzieci otrzymają wcześniej poświęcone książeczki, w tym samym kolorze i formacie. To kolejne – po poświęceniu świec komunijnych i wręczeniu cudownego medalika /2 lutego/ – modlitewne wydarzenie, które w roku poświęconym Duchowi Świętemu, pragniemy przeżyć w jedności z Ordynariuszem Diecezji Bydgoskiej. Niech to spotkanie otworzy nas na natchnienia Ducha Świętego, byśmy nie ustali w wielkopostnej przemianie i przez własny przykład przystąpienia do spowiedzi wielkanocnej, poprowadźmy dzieci do I spowiedzi św., która odbędzie się 7 kwietnia – miesiąc przez I Komunią św. /ks. Z/.