Odpust w Przyłekach

 

Ks. Prałat Bogdan Jaskólski wieloletni proboszcz parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Bydgoszczy, zakończył ziemskie pielgrzymowanie, w niedzielę 19 czerwca o godz. 8.00. Niech Matka Boża Wniebowzięta, przez którą zanosił modlitwy do Boga podczas pamiętnej Sumy Odpustowej w naszej świątyni – dnia 15 sierpnia 2009 roku – wymodli Mu łaskę przebywania we wspólnocie zbawionych w Domu Ojca. Księże Prałacie spoczywaj w Bogu… Wprowadzenie trumny do bydgoskiej świątyni Najświętszego Serca Pana Jezusa nastąpi w środę 22 czerwca, o godz. 19.00. Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się Mszą św. w czwartek 23 czerwca, o godz. 10 w kościele NSPJ w Bydgoszczy. Następnie ciało księdza kanonika Bogdana Jaskólskiego spocznie na cmentarzu parafialnym przy ul. Ludwikowo w Bydgoszczy.