Podczas wizyty duszpasterskiej rozprowadzana jest 11 edycja Parafialnego Kalendarza, który stanowi cegiełkę na realizację projektów wnętrza kościoła /prezbiterium, posadzki i ławek/. Przez minionych 10 lat, udało nam się WSPÓLNIE wybudować dom parafialny i rozbudować kościół /zdjęcia do porównania poniżej/. Przed nami dzieło „upiększenia” naszej świątyni, według projektu zawartego w kalendarzu. Jestem przekonany, że dzięki Bożej Opatrzności, wstawiennictwu Matki Bożej Wniebowziętej i naszych współpatronów św. Jana Vianney’a, św. Rity, św. Filomeny oraz wszystkich ludzi dobrej woli, nasza świątynia stanie się „perełką” w koronie świątyń diecezji bydgoskiej. Ona już jest wyjątkowa, bo w niej czujemy się jak w domu, a w parafii jak w rodzinie. Boże umacniaj naszą jedność, byśmy wytrwali do końca…

Kościół rok 1915 /zdjęcie – jesień 2009/

Kościół rok 2019 /zdjęcie – jesień 2019/

ZAPLANOWANE INWESTYCJE