Piękny czas tradycyjnej kolędy i powrotu do normalności dobiegł końca. Dziękuję wszystkim, którzy otworzyli swoje serca i domy na dar wspólnej modlitwy z błogosławieństwem, życzliwymi rozmowami dotyczącymi naszej wspólnoty parafialnej, diecezjalnej i Kościoła Powszechnego. Przepraszam osoby, które czekały na kolędę ale z różnych powodów trudno mi było do każdego domu dotrzeć (wzrasta liczba mieszkańców naszej parafii). Zapewniam o modlitwie za tych, którzy w tym roku nie mogli albo nie chcieli przyjąć wizyty duszpasterskiej.
Od początku przywrócenia parafii w Przyłękach (2009 rok) zawsze działaliśmy w myśl zasady WSPÓLNIE MOŻEMY WIĘCEJ i „zbudowaliśmy” taką WSPÓLNOTĘ, która wsparta wstawiennictwem św. Jana Marii Vianneya i godną podziwu determinacją, stworzyła piękne dzieła na chwałę Boga i Wniebowziętej Maryi (o tym „skrawku historii” mówi nam i przypominać będzie – przyszłym pokoleniom, które przyjdą po nas – pamiątkowa tablica przy bramie wejściowej).
Bardzo wszystkim dziękuję i proszę, abyśmy w CHRYSTUSOWYM KOŚCIELE podążali za MATKĄ i KRÓLOWĄ, która nam przewodzi w pielgrzymce wiary do wiecznego życia…