Jak każdego roku na Uroczystość św. Józefa, pragniemy pomóc siostrom Klaryskom poprzez ofiarowanie darów kulinarnych, soków, owoców i środków czystości. Kochani! W tym czasie, kiedy pragniemy przemienić nasze serca musimy pamiętać, że oprócz modlitwy i praktyk umartwienia konieczna jest jałmużna czyli pomoc niesiona tym, którzy jej potrzebują. Siostry nie mają wielkich wymagań i żyją z tego, co im inni przyniosą. W zamian mamy serca pełne wdzięczności i nieustanną pomoc modlitewną, która każdemu z nas jest potrzebna. Dziękujemy Siostrom za te dary: modlitwy i umożliwienia nam okazania chrześcijańskiej miłości poprzez złożenie darów, które zbieramy w naszej świątyni do 18 marca. Drodzy Parafianie i Sympatycy naszej parafii pomóżmy Siostrom.

Czy w tym roku będzie tak, jak w ubiegłym???? Jesteśmy przekonani, że tak, bo większa radość jest w dawaniu niż w braniu…..