W dniach od 1-4 marca br. odbyły się Wielkopostne Rekolekcje w naszej wspólnocie parafialnej. Chyba ze wszystkich nauk rekolekcyjnych, najbardziej zapadły nam w serca, słowa: „NAJWIĘKSZYM PRAGNIENIEM I SZCZĘŚCIEM DZIECI W AFRYCE JEST NAJEŚĆ SIĘ DO SYTA”. To zdanie rekolekcjonisty ks. Wojciecha, który był 31 lat na misjach w Zambii, nie pozostało bez echa i konkretnej odpowiedzi. Dzieło misyjne wsparliśmy modlitwami i złożonymi ofiarami, za które bardzo serdecznie dziękuję wrażliwym i życzliwym parafianom. Warto też w tym kontekście zadać sobie pytanie: co jest naszym największym szczęściem? Pomocą w odpowiedzi niech posłuży mądra myśl: „Małe szczęście, to być szczęśliwym. Wielkie szczęście, to uszczęśliwiać innych…” /ks. prob. Zdzisław/.