Już po raz V Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Przyłęk organizuje Mikołajkową Niedzielę Medyczną. W tym roku do współpracy zaproszono Lokalną Grupę Działania „Trzy Doliny”, a także pozyskano patronaty Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Kujawsko-Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego, Starostwa Powiatowego w Bydgoszczy, Gmin Białe Błota i Nowa Wieś Wielka. Na Państwa czekać będą liczni specjaliści oraz wykwalifikowane pielęgniarki, którzy będą służyć pomocą i poradą medyczną. Dodatkowo można będzie oddać honorowo krew a także zarejestrować się w bazie potencjalnych dawców szpiku dzięki Fundacji DKMS. Dla dzieci odbędzie się pokaz ratownictwa medycznego i pokazy strażackie. Można będzie również skorzystać z oferty lokalnych ekologicznych producentów żywności na mini kiermaszu. Serdecznie zapraszamy do udziału.

przyleki_plakat-2016v1

Prezes Magdalena Zuehlke

z Zarządem Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Przyłęk

tel. 792 614 794