WIELKI CZWARTEK GODZ. 18.00. Dzień Ustanowienia Sakramentu Eucharystii i Kapłaństwa. Proszę w tym dniu o modlitwę w intencji kapłanów i o nowe powołania kapłańskie i zakonne. Msza św. w naszym kościele o godz. 18.00 i adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00.

WIELKI PIĄTEK GODZ. 18.00. Dzień Męki i Śmierci Krzyżowej Pana Jezusa. Droga Krzyżowa w Godzinę Bożego Miłosierdzia. O godz. 18.00 Liturgia Wielkopiątkowa. Po Liturgii nastąpi przeniesienie Najświętszego Sakramentu do Ołtarza Grobu Pańskiego i adoracja do godz. 22.00.

WIELKA SOBOTA: WIGILIA PASCHALNA – NAJWAŻNIEJSZE WYDARZENIE CAŁEGO ROKU LITURGICZNEGO – O GODZ. 21.00. Adoracja Najświętszego Sakramentu przy Grobie Pańskim od 9.00 – 20.30. Święcenie potraw w naszych rodzinach /schemat obrzędu został podany wcześniej w aktualnościach/.