Wiara i Światło Więcborskie Rykotki zrzeszające osoby z niepełnosprawnością intelektualną i ich rodziny, przybędą do naszej parafii w PIERWSZĄ NIEDZIELĘ ADWENTU /2 grudnia/, aby dać świadectwo o wielkości Boga w słabości człowieka. „Do wspólnoty przychodzi się, by pomagać innym, a zostaje, bo samemu otrzymuje się pomoc” – jak mówi Jean Vanier założyciel Wspólnoty Wiara i Światło. Po Mszach świętych o godz. 9.00, 11.00 i 12.30 przedstawiciele wspólnoty rozprowadzać będą – za dowolną ofiarę – ręcznie wykonane drobiazgi świąteczne i kalendarze na rok 2019. Złożone ofiary zostaną przeznaczone na dofinansowanie organizacji corocznych rekolekcji wakacyjnych, dni skupienia i spotkań formacyjnych. W imieniu ks. Marcina Wierzchosławskiego i swoim bardzo proszę o zrozumienie
i udzielenie pomocy wspólnocie, której byłoby trudno funkcjonować bez pomocy osób o dobrych i wrażliwych sercach.